Γενικό Λύκειο Κυθήρων - Σήμερα, 31 Αυγούστου 2021, είναι η τελευταία ημέρα που ο διευθυντής μας, Σάκης Τριφύλλης, ανήκει επίσημα στο ενεργό δυναμικό του σχολείου μας. Από αύριο είναι συνταξιούχος. Από τον
![Το Λύκειο Κυθήρων στις εκδηλώσεις για την εθνική επέτειο (Photostory) - Kythera.News - Κυθηραϊκά Νέα Το Λύκειο Κυθήρων στις εκδηλώσεις για την εθνική επέτειο (Photostory) - Kythera.News - Κυθηραϊκά Νέα](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/03/25-martiou-geniko-lykeio-kythiron7.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Το Λύκειο Κυθήρων στις εκδηλώσεις για την εθνική επέτειο (Photostory) - Kythera.News - Κυθηραϊκά Νέα
![Βράβευση για τη διάσωση 80 ατόμων στο Διακόφτι Κυθήρων - Βραβεύθηκε και η Ν. Γιαννακοπούλου - Είχε περάσει απο την Κεφαλονιά ως Διοικητής Λιμενικού Τμήματος Πόρου - InKefalonia Βράβευση για τη διάσωση 80 ατόμων στο Διακόφτι Κυθήρων - Βραβεύθηκε και η Ν. Γιαννακοπούλου - Είχε περάσει απο την Κεφαλονιά ως Διοικητής Λιμενικού Τμήματος Πόρου - InKefalonia](https://www.inkefalonia.gr/media/k2/items/cache/18b9b96158c03773b9a4f094fbd22dca_XL.jpg?t=20221024_173844)
Βράβευση για τη διάσωση 80 ατόμων στο Διακόφτι Κυθήρων - Βραβεύθηκε και η Ν. Γιαννακοπούλου - Είχε περάσει απο την Κεφαλονιά ως Διοικητής Λιμενικού Τμήματος Πόρου - InKefalonia
![Βράβευση για τη διάσωση 80 μεταναστών στα Κύθηρα - Γ. Πλακιωτάκης: Σεβασμός στα ανθρώπινα δικαιώματα και την ανθρώπινη ζωή Βράβευση για τη διάσωση 80 μεταναστών στα Κύθηρα - Γ. Πλακιωτάκης: Σεβασμός στα ανθρώπινα δικαιώματα και την ανθρώπινη ζωή](https://s.parapolitika.gr/images/w516/2/files/2022-10-24/vraveusi.jpg)
Βράβευση για τη διάσωση 80 μεταναστών στα Κύθηρα - Γ. Πλακιωτάκης: Σεβασμός στα ανθρώπινα δικαιώματα και την ανθρώπινη ζωή
![Βράβευση των Πυροσβεστών του Κλιμακίου Κυθήρων που συμμετείχαν στην διάσωση ανθρωπίνων ζωών στο Διακόφτι Κυθήρων Βράβευση των Πυροσβεστών του Κλιμακίου Κυθήρων που συμμετείχαν στην διάσωση ανθρωπίνων ζωών στο Διακόφτι Κυθήρων](https://www.firefightingreece.gr/wp-content/uploads/2022/10/naftilias-kythira1.jpg)