![Άννα Βίσση και Δέσποινα Βανδή στην πρώτη τους επίσημη συνεργασία – dete | Eιδήσεις | Πάτρα | Δυτική Ελλάδα Άννα Βίσση και Δέσποινα Βανδή στην πρώτη τους επίσημη συνεργασία – dete | Eιδήσεις | Πάτρα | Δυτική Ελλάδα](https://dete.gr/wp-content/uploads/2021/02/vissi-vandi-850x460.jpg)
Άννα Βίσση και Δέσποινα Βανδή στην πρώτη τους επίσημη συνεργασία – dete | Eιδήσεις | Πάτρα | Δυτική Ελλάδα
Θεατρική παράσταση: Στέλιος Καζαντζίδης «Η ζωή του όλη» - Καζαντζίδης, Χιώτης, Παπαϊωάννου ή κατά κόσμον Μελέτης Ηλίας, Σταύρος Νικολαΐδης και Μιχάλης Μητρούσης σε σύμπραξη επί σκηνής! Απόψε στις 20:00 στο ΘΕΑΤΡΟΝ του
![Οι μαθητές του Θρακικού Ωδείου Κομοτηνής συμπράττον επί σκηνής με το μουσικό εργαστήρι Ολύμπου - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης | Νέα από την Θράκη, την Ελλάδα & τον Κόσμο Οι μαθητές του Θρακικού Ωδείου Κομοτηνής συμπράττον επί σκηνής με το μουσικό εργαστήρι Ολύμπου - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης | Νέα από την Θράκη, την Ελλάδα & τον Κόσμο](https://new.paratiritis-news.gr/wp-content/uploads/2021/01/odeio1474364833.jpg)
Οι μαθητές του Θρακικού Ωδείου Κομοτηνής συμπράττον επί σκηνής με το μουσικό εργαστήρι Ολύμπου - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης | Νέα από την Θράκη, την Ελλάδα & τον Κόσμο
![Χρήστος Μάστορας - Νίκος Αλιάγας | Το συγκλονιστικό ντουέτο στον τελικό του «Just The 2 Of Us»! - tralala.gr Χρήστος Μάστορας - Νίκος Αλιάγας | Το συγκλονιστικό ντουέτο στον τελικό του «Just The 2 Of Us»! - tralala.gr](https://www.tralala.gr/wp-content/uploads/2022/01/Aliafas-Mastoras-960x640.jpg)
Χρήστος Μάστορας - Νίκος Αλιάγας | Το συγκλονιστικό ντουέτο στον τελικό του «Just The 2 Of Us»! - tralala.gr
![Συγκίνησε και ενθουσίασε η φιλανθρωπική συναυλία για το «Χαμόγελο του Παιδιού» στο Υπαίθριο Θέατρο «Γιώργος Παππάς» - ΔΗ.Κ.ΕΠ. Αιγιαλείας Συγκίνησε και ενθουσίασε η φιλανθρωπική συναυλία για το «Χαμόγελο του Παιδιού» στο Υπαίθριο Θέατρο «Γιώργος Παππάς» - ΔΗ.Κ.ΕΠ. Αιγιαλείας](https://dikepaigialeias.gr/wp/images/2016/kalokairi2016/filanthropiki-vradia/07.jpg)